Voorjaarscompetitie

Dames donderdag dubbel 1
District, Hoofdklasse, afd 2

Hester Nijssen
Petra Penning
Pascale Tillemans
José Stokman (c)
Claudia Heldoorn

 

Dames donderdag dubbel 2
District, klasse 1, afdeling 1

José Verheyden (c)
Giny de Wit
Sonja Tiersma-Foekema
Dieuwke Wichers
Connie van Amsterdam
Reinouw de Jong
Ria van Eck


Dames zaterdag 1
District, klasse 3, afdeling 10

Sophie Rijkenberg (c)
Inge Hoogland
Mikki Broeren
May Mirani
Vera Hof van het


Dames zondag 1
District, klasse 3, afdeling 1

Jeannette Bakhuis
Mieke Jongbloed
Coby Waard de
Ilona Haan de
Anja Graaff de (c)
Carla Bruin
Monique Been


Dames zondag 1
Landelijk, klasse 2, afdeling 7

Margriet Verwiel (c)
Chantal Bos
Scarlet Porsius-Janssen
Caroline Meijer
Johanneke Wolters

 

Dames zondag 1, dubbel 35+
District, klasse 1, afdeling 1

Carola Wesdorp
Ingeborg Holtkamp
Monique Dijk van
Anja Zandbergen van
Margit Zon van (c)
Paula Baas
Juliette Pritchard


Dames zondag 2, dubbel 35+
District, klasse 1, afdeling 1

Pauline Jong de-Christiaanse
Karin Groot de
Heleen Steege van de
Carolien Rijkenberg
Yvonne Ravenswaaij van (c)
Monique Uriot
Jeanne Haket


Dames zondag 3, dubbel 35+
District, klasse 2, afdeling 1

Annette Zuidweg
Ingrid Verborg (c)
Astrid Kinders
Carla Rep
Marieke Vlieger de
Lieneke Vries de
Jennifer Homann


Dames zondag 4, dubbel 35+
District, klasse 3, afdeling 3

Tamara Heitlager
Marti Spruit van der
Gretha Molenaar
Wendy Miedema
Anita Piet
Jeannette Guijt (c)
Vera Schaap
Janneke Weerden van


Dames zondag 5, dubbel 35+
Districkt, klasse 3, afdeling 2

Erna Holst (c)
Bianca Buijzer de
Anita Jonk
Marjan Wielen van der
Cindy Schutte
Karin Beemster

Heren zaterdag 1, 35+
District, klasse 2, afdeling 1

Ruud Klein
Dick Meijer
Peter Hobbelink (c)
Jan Neijzen
Paul Rademaker

 

Heren zaterdag 1
District, klasse 4, afdeling 14

Rob Steege van de (c)
Mirko Vonk
Herbert Have ten
Sander Luur van de
Sanne Bernaert
Anne Feenstra
Gijs Keijzer


Heren zaterdag 2, 35+
District, klasse 3, afdeling 1

Paul Overdiek (c)
Marcel Broeren
Marco Weerden van
Rogier Kwak
Eric Schenk
Bert Yperen van

Heren zaterdag 2
District, klasse 4, afdeling 2

Jip Ooij van
Bouke Deblitz
Loek Amerongen van
Abel Bosman (c)


Heren zondag 1, 35+
Landelijk, klasse 2 afdeling 4

Peter Rijkenberg (c)
Eddy Groot de
Peter Janssen
Marc Geel
Jeroen Straten van
Maarten Buuren van
Jan Henk Kamphuis
Wessel Lageweg


Heren zondag 1
District, klasse 4, afdeling 1

Ed Lagerweij (c)
Dik Willms
Jeroen Pereboom
Carlos Neves Cordeiro
Roel Ven van de
Adrie Willms
Marcel Pereboom
Ronald Pereboom


Heren zondag 1
Landelijk, klasse 3, afdeling 7

Dennis Hurkmans (c)
Sven Dam ten
Niki Troquet
Robin Vinkesteyn
Jort Riensema
Mitchel Missot


Heren zondag 2
District, klasse 4, afdeling 3

Bert Bakhuis (c)
Roy Conté
Fred Lingeman
Charles Meijer
Robert Stangenberger
Paul Groenewoud


Heren zondag 2
Landelijk, klasse 4, afdeling 9

Bart Voorst van
Bart Hoogland
Dick Zwart de (c)
Aad Louter
Albert Klein

Jongens zondag 1, 11 t/m 14 jaar
District, klasse 2, afdeling 33

Max Tillemans
Lucas Broer
Cas Wackie Eijsten
Job Wackie Eijsten
Maarten Broer
Lucas Spronk
Lucas Gonzales


Jongens zondag 1, 11 t/m 17 jaar
District, klasse 2, afdeling 53

Robin Steur
Wesley Jong de
Dennis Brandsma
Olaf Kaars


Meisjes zondag 1, 11 t/m 17 jaar
District, klasse 2, afdeling 16

Katie Broeren
Demi Overdiek
Fleur Hoogland
Mijntje Reurs
Milou Uriot

 

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

0299 653 690

Address

Cornelis Dirksz. Laan 346
1141 XS Monnickendam
Nederland